İşte dereceye giren öğrenciler ve okulları

ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Ünal Yarımağan tarafından açıklanan ÖSS sonuçlarına göre derece yapan öğrenciler şöyle sıralandı.


İŞTE İLK ÜÇE GİREN İSİMLER;

ÖSS SÖZ-1 Puan Türü:

-Birinci: Kayseri Özel Hisarcıklıoğlu Fen Lisesi'nden Mustafa ÖZTÜRK

-İkinciler: İstanbul Atatürk Fen Lisesi'nden Ali Can GÖKSEL, Kayseri Fen Lisesi'nden Semih UCARI, Özel Amerikan Robert Lisesi'nden Berkay Dertsiz

ÖSS SÖZ-2 Puan Türü:

-Birinci: İstanbul Özel Çağ Fatih Fen Lisesi'nden Serhat GÜZEL

-İkinci: Bursa Özel Nilüfer Lisesi'nden İlyas AVCI

-Üçüncü: Özel Amerikan Robert Lisesi'nden Cihat İMAMOĞLU

ÖSS Sayısal-1 Puan Türü:

-Birinci: Aydın Fen Lisesi'nden Gülşen YÜCEL

-İkinci: Kayseri Özel Hisarcıklıoğlu Lisesi'nden Mustafa ÖZTÜRK

-Üçüncü: Adana Fen Lisesi'nden Ali GÖKÇE

ÖSS Sayısal-2 Puan Türü:

-Birinci: Özel Fatih Fen Lisesi'nden Çağatay ERMİŞ

-İkinciler: Özel Devran Lisesi'nden Ömer YAKAR, Özel Antalya Fen Lisesi'nden Anıl AKYEL

ÖSS Eşit Ağırlık-1 Puan Türü:

-Birinci: Kayseri Özel Hisarcıklıoğlu Fen Lisesi'nden Mustafa ÖZTÜRK

-İkinciler: İstanbul Atatürk Fen Lisesi'nden Ali Can GÖKSEL, Kayseri Fen Lisesi'nden Semih UCARI, Özel Amerikan Robert Lisesi'nden Berkay DERTSİZ

ÖSS Eşit Ağırlık-2 Puan Türü:

-Birinci: İstanbul Çapa Anadolu Öğretmen Lisesi'nden Mücahit ERDOĞAN

-İkinci: Adana Özel Burç Özgören Anadolu Lisesi'nden Mustafa Lütfi EKER

-Üçüncü: İzmir Atatürk Anadolu Lisesi'nden Cemre POLAT

-ÖSS DİL Puan Türü:

-(İNGİLİZCE) Birinci: Özel Amerikan Robert Lisesi'nden Berkay DERTSİZ

-(ALMANCA) Birinci: Özel Alman Lisesi'nden Mertcan İPEK

-(FRANSIZCA) Birinci: İstanbul Galatasaray Lisesi'nden Muazzez Çiğdem OBA


Eşit Ağırlık -2 Puan Türü

Birinci Mücahit Erdoğan İstanbul Çapa Anadolu Öğretmen Lisesi

İkinci Mustafa Lütfi Eker Özel Burç Özgören Lisesi

Üçüncü Cemre Polat İzmir Atatürk Anadolu Lisesi

Eşit Ağırlık -1 Puan Türü

Birinci Mustafa Öztürk Kayseri Özel Hisarcıklıoğlu Lisesi

İkinciler

Ali Can Göksel İstanbul Atatürk Fen Lisesi

Semih Uçarı Kayseri Fen Lisesi

Berkay Dertsiz Özel Amerikan Lisesi

Sözel Puan -1

Birinci Mustafa Öztürk Özel Hisarcıklıoğlu Fen Lisesi

İkinciler

Ali Can Göksel İstanbul Fen Lisesi

Semih Uçarı Kayseri Fen Lisesi

Berkay Dertsiz Özel Amerikan Lisesi

Sözel Puan -2

Birinci Serhat Güzel Özel Çağ Fatih Fen Lisesi

İkinci İlyas Avcı Bursa Özel Nilüfer Lisesi

Üçüncü Cahit İmamoğlu Özel Amerikan Robert Lisesi

Sayısal Puan 1

Birinci Gülşen Yücel Aydın Fen Lisesi

İkinci Mustafa Öztürk Kayseri Özel Hisarcıklıoğlu Lisesi

Üçüncü Ali Gökçe Adana Fen Lisesi

Sayısal Puan 2

Birinci Çağatay Ermiş Özel Fatih Fen Lisesi

İkinci Ömer Yakar Özel Devran Lisesi

Üçüncü Anıl Akyel Özel Antalya Fen Lisesi

Dil Puan

Birinci Muazzez Çigdem Oba İstanbul Galatasaray Lisesi

İkinci Mertcan İpek Özel Alman Lisesi

Üçüncü Berkay Dertsiz Özel Amerikan Robert Lisesi

Anadolu Ajansı


EĞİTİM İŞ İLANLARI

Sayfayı Paylaş