Açıköğretim Kayıt Yenileme 01 Aralık’ta Başlıyor


Anadolu Üniversitesi’nin uzaktan eğitim sistemi ile öğretim yapan Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakültelerine kayıtlı öğrencilerin 2009-2010 öğretim yılı kayıt yenileme işlemleri 01 Aralık’ta başlayıp, 25 Aralık 2009 tarihinde sona erecek.
Uzaktan eğitim sistemine göre öğretim yapan Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakültelerine kayıtlı öğrencilerin kayıt yenileme işlemleri 01-25 Aralık 2009 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Kayıt yeniletmek isteyen öğrenciler, belirtilen tarihler arasında 2009-2010 öğretim yılı “Öğretim Gideri” ve “Cari Hizmet Maliyetlerine Öğrenci Katkı Payı” 1. taksit ödemelerini Vakıfbank İnternet Şubesinden, Vakıfbank ATM’lerinden, 444 0 724 Vakıfbank Telefon Bankacılığından ve tüm Vakıfbank Şubelerinden yapabilecekler. Geçmiş öğretim döneminden borcu olup sadece bu borcu ödeyen öğrencilerin 2009-2010 öğretim yılı kaydı yenilenmeyecek.

Kayıt yenileme tarihleri içerisinde ödeme yapıldıktan sonra AÖF Büro-Web sitesi olan http://aofburo.anadolu.edu.tr/ adresine girilerek kayıt yenileme işleminin gerçekleşip gerçekleşmediğinin mutlaka kontrol edilmesi gerekiyor. Kaydını yenileten öğrenciler, ders kitaplarını ve öğrenci kimlik kartı bandrollerini bağlı bulundukları AÖF bürolarından alabilecekler.
Kayıt yenileme işlemlerinde, “Öğretim Gideri” ve “Cari Hizmet Maliyetlerine Öğrenci Katkı Payı” ödemelerini yapmayan öğrencilerin kaydı yenilenmeyecek ve bu öğretim yılında sınavlar dahil hiçbir öğrencilik hakkından yararlanamayacaklar. 25 Aralık 2009 tarihinden sonra, her ne sebeple olursa olsun (rapor dahil) öğrencilerin hiçbir mazereti kabul edilmeyecek, kayıt yenileme işlemi yapılmayacak ve kayıt yenileme süresi kesinlikle uzatılmayacak.


www.osskilavuzu.blogspot.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

EĞİTİM İŞ İLANLARI

Sayfayı Paylaş