İşsiz öğretmenler Bugün Taksim,Yarın Ankara da Yürüyecekler.AYÖP Üyeleri,23 Kasım Pazartesi saat 19.00da Taksimde atamaları protesto etmek ve 200 bin kadrolu- güvenceli atama istemiyle eylem yapacak.
Bugün Taksim,Yarın Ankara\'da Yürüyecekler.

AYÖP Üyeleri,23 Kasım Pazartesi saat 19.00da Taksim'de atamaları protesto etmek ve 200 bin kadrolu- güvenceli atama istemiyle eylem yapacak.
Milli Eğitim Bakanlığının yıllardır sürdürdüğü yetersiz atama politikalarından mağdur olan öğre menler, bir yürüyüş düzenleyerek tepkilerini dile getirecekler
Taksim Tramvay durağında buluşulup, Galatasaray Lisesine dek ellerine zincirledikleri KPSS kitaplarıyla yürüyecek olan Platform üyeleri, yanlarında bir de temsili bir tabut taşıyacaklar. Galatasaray Lisesi önünde hazırladıkları tiyatro oyununu sahneleyecek olan öğretmenler, basın açıklamasıyla eylemlerini noktalayacaklar.
Bu akşam İstanbulda saat 19.00da Taksim Tramvay durağında buluşup, ellerine zincirledikleri KPSS kitaplarıyla Galatasaray Lisesine kadar yürüyecek olan ataması yapılmamış öğretmenler Platformu üyesi öğretmenler, hazırladıkları tiyatro oyununu da sahneleyecek ve daha sonra basın açıklaması yapacak. Eylem sonrasında öğretmenlerin AYÖP,İstanbul ve Ankara halkını ve öğretmenleri eylemlerine destek vermeye çağırıyor.

www.ayop.biz
ATAMASI YAPILMAYAN ÖĞRETMENLER PLATFORMU

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

EĞİTİM İŞ İLANLARI

Sayfayı Paylaş