2010-KPDS Sonbahar dönemi sonuçları !


2010 Kamu Personeli Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (Sonbahar Dönemi): Sınav Sonuçlarının Açıklanması

Sonuçlar için tıklayınız...

Bu sınavda, Almanca, Arapça, Bulgarca, Farsça, Fransızca, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Rusça ve Yunanca dillerinde sınav çoktan seçmeli sorulardan oluşan testler kullanılarak; Çince, Danimarkaca (Danish Dili), Ermenice, Gürcüce, Hollandaca (Dutch Dili), Japonca, Korece, Lehçe, Macarca, Portekizce, Rumence, Sırpça, Ukraynaca (Ukraince) dillerinde ise sınav, Türkçeye ve yabancı dile çeviri şeklinde yapılmıştır. Sınavın çeviri şeklinde yapıldığı dillerde, bu dilde sınava giren adayların cevap kâğıtlarının değerlendirilebilmesi amacıyla, alanında yetkin üniversite öğretim üyelerinden jüriler oluşturulmuştur. Bu jüriler ilgili dildeki cevap kâğıtlarını inceleme ve değerlendirme işlemlerini tamamlamak üzeredir.
Bu nedenlerle sınav sonuçları 30.12.2010 günü saat 14.00’ten itibaren ÖSYM'nin http://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden açıklanacaktır.
Adaylar sınav sonuçlarını belirtilen internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebileceklerdir. Sınav Sonuç Belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

EĞİTİM İŞ İLANLARI

Sayfayı Paylaş