Atanamayanlar Öğretmenler Saglık Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Arınç'la görüştü

55 bin atama sözü verilip 11 bin atamayla mağdur edilen Öğretmen adayları bu kez Saglık bakanı ve Başbakan Yardımcısıyla ek atama yapılması için görüştü. FACEBOOKTA EK ÖĞRETMEN ATAMASI İSTİYORUZ GRUBU OLUŞTURUP BİNLERCE ÜYEYE ULAŞAN GRUP ÜYELERİ BUGÜN BÜLENT ARINÇ VE SAĞLIK BAKANI RECEP AKDAĞLA GÖRÜŞME YAPTILAR.

İŞTE İLK AĞIZDAN FACEBOOK SAYFASINDAN YAZILAN O GÖRÜŞME YAZISI:
Merhaba öğretmenlerim..Bugün Bülent Arınç, Sağlık Bakanı Recep Akdağ, ve 2 Erzurum milletvekili Erzuruma geldi.
Sabah saat 10 da Çağatay ve Tutku hocamızla buluşup, Bülent Arınç'a ulaşmaya çalıştık...Saat onda başlayan bu mücadelemiz inanın saat 17 ye kadar sürdü..
Gittiği her yere gittik.Ancak görüşmemize müsade etmediler.Bizde taleplerimizi yazılı olarak ilettik.Ancak içimiz rahat etmedi.Birde sözlü olarak sölemek istedik.
Neyse en son bir açılışa gitti.Tabi o gitmeden biz daha önce gittik:)Bekledik geldi.Korumalarda , polislerde, artık bizden bıktı, yine mi siz dediler:)
Neyse izin verdiler bu kez ve tutku hocamız Bülentç Arınç ve Sağlık bakanı Recep Akdağ ve 2 Erzurum milletvekiline 55bin atama sözü verip 11bin atama yaparak bizleri mağdur ettiklerini, kasım ayında  44bin atama yaparak verilen sözlerin tutulması gerektiğini söyledi...

Bakanlarda bizi ciddiye aldıklarını ve bu konuyla ilgilenecekleri sözünü verdiler.
MEMURUZ.NET

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

EĞİTİM İŞ İLANLARI

Sayfayı Paylaş