Bir Dakikada Birçok Farklı Otomobile Sahip Olmanın Yolu Mobilizm

Araç satın almadan araç sahibi olmanın basit ve pratik yeni bir yolu var. Adı Mobilizm, akıllı hareket! Dünyada oldukça yaygın olan araç paylaşım sistemini Türkiye ile tanıştıran Mobilizm, üyelerine özgürlükçü ve esnek bir sistemin parçası olma olanağı tanıyor.
Mobilizm’e bir kere üye olan kişi, Mobilizm filosundaki bir çok araçtan istediğini, istediği zaman, her seferinde belge, bilgi, fatura gibi prosedürlerle uğraşmadan kullanabiliyor. Üstelik Mobilizm filosu eğlenceli ve full aksesuarlı şehir otomobillerinden oluşuyor.


Gün ve saat sınırı yok. İnternet üzerinden 7 gün 24 saat sisteme ulaşıp dilediğiniz aracı rezerve edebiliyorsunuz. Aracınızı alırken kimse ile muhattap olmanıza ve prosedürlerle uğraşmanıza gerek yok. Rezervasyonu yaptıktan sonra seçtiğiniz aracın bulunduğu Mobilizm noktasına gidip Mobilizm kartınızla kapıyı açıyorsunuz. Anahtar sizi aracın içinde bekliyor. Size ise sadece otomobilin keyfini sürmek kalıyor.Siz de akıllı harekete katılmak isterseniz www.mobilizm.com' den üye olabilir, http://www.facebook.com/akillihareket sayfasını takip edebilir, #akillihareket hashtagini kullanarak  Mobilizm hakkında düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

Bir bumads advertorial içeriğidir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

EĞİTİM İŞ İLANLARI

Sayfayı Paylaş